Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrrel mit tudok...

Pattanásos bőrrel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagyon pattanásos, de az utóbbi időbe eléggé kijöttek rajtam, pesig a nyáron nagyon szép volt a bőröm.

Inkább a homlokom van tele velük (ezek is kisebbek, pár piros, a többi csak pici színtelen), meg az államon is vannak és az orrom mellett kétoldalt. Az orrom pedig tele van mitesszerrel.

Az étkezésemre próbálok figyelni, a sok vízre is, bár lehet az utóbbi időben kicsit sok volt a nassolás, de ezt már próbálom korlátozni.

Sminkelni nem nagyon szoktam magam, hogy ne kapjon levegőt a bőröm, korrektor (catrice tégelyes) és szemöldök.

Van valami ötletetek, amivel karban tudnám tartani? Nem olyan vészes de na, kellemetlen.

Drogériás termékek, ha beváltak (lehetőleg elfogadhato áron), patikai termékek esetleg? Vagy házi praktikák?

Nagyon köszi 19L



2019. okt. 31. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőrdoki.
2019. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1. bőrdoki (de fontos felkészülni arra, hogy a táplálkozási szokásaid is befolyásolják ezt a hormonokon felül)
2019. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Uriage Hyséac krémek segítettek sokat, patikában lehet kapni.
2019. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!