Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kellene ezekből felépíten...

Hogy kellene ezekből felépítenem egy arcápolási rutint? Mit kell este mit kell nappal? Agyag arcmaszkot és fátyolarcmaszkot hogy használjak mikor?

Figyelt kérdés

-c vitaminos szérum

-hidratáló krém

-zselés arclemoso

-micellás víz

-fényvédő


dec. 25. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggel:

zselés lemosó

hidratáló (ezt csak ha száraz a bőröd)

c vitamin

fényvédő


Este

micellás víz

zselés lemosó

hidratáló


Agyagmaszkot heti kétszer-háromszor kell használni este, hogy hogyan az rá van írva a csomagolásra. Én általában az első lemosás után szoktam használni, és utána használok vizes bázisút, hogy biztos ne maradjon a bőrőmön.

dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem zsíros a bőröm de most télen nagyon durván hámlik. Ez azt jelenti, hogy nyáron már nem fog kelleni.

Köszönöm a választ!

dec. 25. 19:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat kérdőjelet akartam írni a végére
dec. 25. 19:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem zsíros a bőröm de most télen nagyon durván hámlik. Ez azt jelenti, hogy nyáron már nem fog kellen?

Így

dec. 25. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

De, a zsíros bőrnek ugyanúgy fontos a hidratálás, mint a száraznak. a különbség az, hogy könnyed, víz alapú krémet kell keresni.


Reggel

Arclemosó

Szérum

Fényvédő


Este

Olajos lemosó

Zselés lemosó

Krém



A maszk használatát jól leírta az első, viszont a reggeli rutint elrontotta olyan szempontból, hogy a hidratálás mindig az utolsó lépés


Én a reggelibe a krémet nem írtam bele, mert ha felkenem, csak még jobban zsírosodik utána az arcom, de egyébként az is javasolt

Szóval ha neked nincs ilyen problémád, akkor még ezt is csinálhatod

dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igen, most látom, hogy elírtam. Felcseréltem a szérumot és hidratálót, nem direkt volt. Köszi, hogy jelezted.

dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!