Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolnak átlagban a...

Mit gondolnak átlagban a magyarok a frufruról?

Figyelt kérdés
nem ismerek olyat akinek van es idősebb 6 évesnél, azért nincsen az embereknek mert szerintük csúnya vagy mert macerás?

dec. 28. 20:47
A kérdező szavazást indított:
szép
csúnya
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a frufru fel tud dobni egy frizurát kortól függetlenül. Szerintem azér nincs sok embernek mert keveseknek áll jól
dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
56%
Van akinek jól áll. Nekem volt sokáig és van egy fajta, amit szívesen viselnék most is de már nem fogom bevállalni, mert nagyon macerás lenne foglalkozni vele, állandóan el kéne csatolni de akkor meg elmenne a formája stb. anno amikor volt, a frufrut külön is kellett mosnom mert sokkal hamarabb zsírosodott, mint a hajam többi része.
dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De divat.


Én mielőtt nem ismertem meg a csajomat azelőtt mindig egy frufrus lánnyal képzeltem el magam, és egy olyan lányra vágytam mindig imádtam őket cukik voltak... A barátnőmnek nincs frufruja, de bárminél jobban szeretem. És már nem érdekel a frufru.

dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

NEM divat*!

Bocsi el írtam.

(3/)

dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tud állni nagyon sok embernek, viszont annál kevesebb fodrász tudja normálisan vágni.
dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik. A barátnőm vágatott is magának frufrut a kedvemért a hátközépig érő, festett szőke hajához.

Rövid, a homlokának közepéig ér a frufruja. Tapasztalatom szerint amúgy kezd visszajönni a divatba az ilyen rövid frufru.

dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!