Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek, hogy ne érdekeljen mások véleménye a hajamról? Ti mit gondolnátok róla? (kép)

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy a címben a két kérdés eléggé ellentmondásos egymás mellett.


Egy betegség miatt kihullott a hajam, de már kb 8-9 hónapja nő. Sose volt szép, erős hajam, meg mivel a nulláról nő, még mindig nagyon rövid. Parókát hordok, de már nagyon elegem van belőle. Egész hozzászoktam, de azért elég kényelmetlen. A munkatársaim tudják, hogy paróka, de azt szerintem nem, hogy miért hordom. Páran talán tudják, de elég sok a tapintatlan bunkó, akik le akarják szedni a fejemről, meg mondogatják, hogy ne hordjam már, stb... Ők azt hiszik, hogy jókedvemben hordom minden nap a 12 órás műszak alatt (plusz utazás), és hogy alatta hosszú... Azt nem mondom, hogy az idegenek véleménye egyáltalán nem érdekel, de leginkább a munkatársaim miatt nem merek lemondani a parókáról. Semelyik lánynak nincs rövid haja, és az ember azt hinné, hogy van jobb dolguk, mint velem és a hajammal foglalkozni, de sajnos nem mindegyiknek.

Eddig úgy terveztem, hogy megvárom, amíg megnő annyira, ami nem fura, de elég lassan nő, addig nem akarok várni, és parókában szenvedni. Elég össze-vissza áll, hátul a nyakamnál hosszabb, mint máshol, és így elég furán néz ki, szóval ha eldobnám a parókát, előtte mindenképpen fodrászhoz mennék, de akkor meg vágni kell belőle, ha azt akarom, hogy kinézzen valahogy... Amit azért nem szeretnék, mert akkor megint csak rövidebb lesz.


Olyan sok opcióm nincsen, ehhez hasonlóra gondoltam: [link]

Lentebb még vannak képek ugyanerről a lányról. Most szerintem ez így képeken jól néz ki, de hát a lány is jól néz ki, neki jól áll. Hogy nekem hogy állna, arról fogalmam sincs...



2019. márc. 19. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Kérlek szépen, tanulj, vagy valamit kezdj az életeddel külföldön, tanulj ott, közben tanulj nyelvet, szabadulj ki az ilyen közegből!
2019. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Akarom mondani, "dolgozz" ott, és tanulj nyelvet
2019. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha látok egy lányt rövid hajjal, többnyire azt gondolom, hogy vagány.

Középiskolában egy évfolyamtársamnak volt évekig rövid haja, úgy irigyeltem érte, nagyon illett neki (szintén pixie). Nekem nem illett volna.

Fogalmam sincs, ha velem történne hasonló, mit tennék, illetve ha most belegondolok, nyilván az sem lenne valódi, mert az adott élethelyzetben mindig mást érez/gondol az ember, mint amikor elképzeli.

Rosszat semmi esetre sem feltételeznék (mondjuk én ilyen kis empatikus izé vagyok, aki sose szólna be senkinek semmiért) maximum együttéreznék, ha megtudnám, beteg volt.

2019. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Puffinlekvár válasza:
0%

Vállald be a frizurát! Irány a fodrász!

Egyik ismerősömnek is ez volt a problémája, és letette végül a parókát. Megnőtt neki azóta és nagyon erős, hosszú haja van.

Bátorság!

Meg fog nőni úgyis!

Majd írj, milyen lett!

2019. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én akár rövidebbre is vágatnám, kis felnyírt, agyafúrt részekkel :-)

Sokkal szabadabb választásnak fog tűnni, mégha nem is az.

2019. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!