Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nagy igénytelenség lányként...

Ez nagy igénytelenség lányként? Fiúk ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A hajamat én vágom saját magamnak otthon és a szemöldökömet sem kozmetikus szedi hanem én. A bajuszomat sem gyantáztatom mert csak szőke pihéim vannak. Szőrteleníteni 2 havonta szoktam mert lassan nő a szőrőm és szintén világos.

Nem járok se fodrászhoz, se kozmetikushoz de én nem tartom magam igénytelennek. Azért kérdezem meg egy barátnőm azt mondta hogy lánynak ezek a dolgok alapok, és nagyon gáznak tartja hogy én ilyen ritkán szőrtelenítek. Pedig szerintem az ilyen a zsíros hajnál, és a büdösségnél kezdődik. Most tényleg gáz lennék ezek miatt?

18|l


2020. máj. 18. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Egy kicsit,ja
2020. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én meg a barátnődet tartom gáznak. Ettől érzi magát valakinek, hogy egyrészt sokat áldoz a külsejére, másrészt lenézi azt, aki nem így tesz. A párommal mi nulla szőrtelenítéssel is tök jól elvagyunk (ja, és nem vagyunk hippik). Igénytelen az, aki nem tisztálkodik rendesen.

29F

2020. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog tetszeni a valasz senkinek, de a szorteleniteses resz az elegge az. Hiaba szoke a bajuszka, vagy vilagos a honaljszor (?), az akkor is latszik. Azzal meg nincs semmi gond, ha nem jarsz kozmetikushoz, magad is meg tudod csinalni azt, amit meg kell. Mondjuk a hajvagast hatul nem tudom, hogy oldod meg, mert tukorbol felszemmel nem fogod latni azt, hogy elbaszarintottad magadnak.
2020. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez így teljesen normális.
2020. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Normális.

Aza gáz, hogy ennyire alap lett az, hogy a nőknek kötelessége fejen állva cigánykerekeket vetni, csak hogy ne legyenek "igénytelennek" címkézve.

2020. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-ashoz szól: a bajuszom igen világos, de egyáltalán nem látszik, csak tényleg akkor ha én tükörbe nézem magamnak közelről. A hónalj szőr se latszik, ott alig nő valami, a többi testrészemen meg tényleg látszik ha valaki azt vizslatja de világos, és nem sötét. Nekem így a kényelmes, hogy nem hetente szőrtelenítek. Szerintem manapság már annyira elvárják a nőktől hogy szőrtelenítsenek hogy anélkül le vannak mindennek nézve, és nem tekintik őket nőknek. Szerintem ezt mindenki úgy csinálja ahogy akarja, én sem minősítek senkit. Abban igazad van hogy hátul a hajamat nehezebb levágni és nem is tökéletes de eddig még senki se szólt meg miatta. Egyedül pár barátnőm olyan hogy amit ők mondanak annak úgy kell lenniük.
2020. máj. 18. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Sokan hiszik azt, hogy nem látszik a szőke szőr, de ha kimész a napra és úgy esik rá a fény, akkor a szőke szőr is gyönyörűen látszik, és nem biztos, hogy szőkén.

Nekem nincs bajom azzal, hogy nem szőrtelenítesz, teljesen magánügy, nem ettől leszel igénytelen. Csak ne álltasd magad azzal, hogy nem látszik. Mert ha nem vagy albínó, akkor nem létezik, hogy két hónapos lábszőröd nem látszik. Ó, dehogynem.

2020. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem normális ez így.
2020. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

A termedzetesseg hive vagyok, igy semmi bajom nem lenne egy olyan lannyal, aki nen szortrlenit, meg akkor sem ha sotet szorzete lenne. Az apolatlansag az mas.


F24

2020. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem igénytelen, ha jól ki tudod szedni mahagadnak a szemöldöködet az jó legalább megspórolsz magadnak egy kis pénzt. Ha úgy tetszik a hajad ahogy te vágod, akkor jó az úgy. A bajusz nekem is csak szőke pihe, nem is nagyon látszik, én sem szedem ki. Egyáltalán nem vagy igénytelen. Ne hallgass a barátnődre. Szerintem ügyes lehetsz, hogy megoldod magadnak a hajat meg a szemöldököt. :)
2020. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!