Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bajuszommal?Hogya...

Mit tegyek a bajuszommal?Hogyan szőrtelenítsem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, kb 2 éve gyantázom itthon. De egyszerűen mintha csak erősődne tőle meg sötétedne. Nagyon megbántam hogy elkuzdtem ott szőrteleníteni, mert az elején csak kicsit látszott a két végén, de mostmár az orrom alatt is meg az egész bajszom.

Hideg gyantával csinálom de folyton marad rajta vagy nem szedi le, csipesszel meg nem tudom mert rengeteg van.

Kérlek ne írjátok a kozmetikust, mert nincs rá pénzem:(

De lányok,nők, ti hogy szoktátok megoldani illetve milyen gyakran?



dec. 28. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én borotválom,hülye voltam,elkezdtem,most már mindig kell
dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A meleg gyanta sokkal hatékonyabb.
dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Én csipesszel szedem, neked is ezt tanácsolnám (nagyon igazából mónincs más lehetőség a felsoroltakon kívül)

Persze, nem fél percet igényel a művelet, viszont előnye hogy ha épp hogy csak elkezd kinőni egy szőrszál, már ki is lehet húzni

Másik, hogy én folyamatosan szedegetem ezeket, nem úgy van, hogy egy nap leülök, és az összeset kiirtom, és így igazából elég gyorsan megvan, mert lényegében váltják egymást -ahelyett hogy mindegyik egyszerre nőne vissza

dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem erősödik se borotvától, se gyantától.

Én inkább az erősödés okát abban keresném, hogy 15 helyett 17 lettél és már 15 évesen elkezdted valamiért. Felteszem azért, mert már akkor volt mit.

Szóval nyugodtan csináld azt, amit tudsz, amit pénztárcád megenged. Nem csináltál semmi rosszat, nem követtél el hibát semmivel.

dec. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szépen megerősíted a borotválással,gyantázással.Csipesz.
dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az anyám is szokta.

Egyébként ne okold ennyire magad, a fiúk is szokták rendszeresen (csak hogy ne érezd egyedül magad😅)

dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg hormonális oka van, annak kéne utána járni.
dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Jézusom , ennyi hülyeséget!!!!!!

Nem hiszem hogy hormonális oka van , teljesen normális jelenség és elfogadott hogy a nők is szőrösödnek!!!!!!

29 eves vagyok és 13 éves korom óta kb mindenhol epilalok, gyantazok mert rengeteg , sötét szőröm van.

Egészséges vagyok , semmi hormonális problémam nincs, szimplán ilyen típus vagyok!!!!


Anyukám kozmetikus, bőrgyógyász és ő is megerősített abban hogy a gyantazas abszolút nem erősíti meg a szőrszalakat,attól nem nő több vagy erősebb mivel a tövénel válik le .

Ami TILOS az a borotva !!!!!

Borotvat csak az intim részen használunk !!!


A meleg gyanta veszélyes , könnyen égési sérülést okozhatsz magadnak ha nem vagy jártas a dologban ,utána meg évekig nezegetheted a helyét.

Csipesszel rengeteg idő,plusz nem biztos hogy minden szálat a tövénel kihúzol, úgyhogy szerintem a legjobb a hideggyanta és utána ha marad pár szál azt csipesszel kiszedegeted.

Persze azért egy hormonális kivizsgálás sem árt , de ha ott is minden oké akkor szimplán ilyen típus vagy.

dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
És a borotva miért tilos?
dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%

nem tudom, miért hiszi azt néhány kommentelő, hogy a gyantázás erősíti a szőrt. Nem így van…

Meleg gyantával próbálkozz, dm-ben meg ilyesmikben kapható, elég hatékony

dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!