Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhet ha nem tavasszal...

Mi történhet ha nem tavasszal és összel hámlasztok, lehet folyamatosan hámlasztani?

Figyelt kérdés

Nagyon miteszeres az egész arcom és nagyon száraz, ilyen hámló bör darabkák vannak az egész arcomon.

Elötte 2%szalicil savat és 10%niacinamidot használtam mert nagyon zsíros volt a bőröm és sok pattanásom volt. A kozmetikusom azt mondta hogy jo a hámlasztó amit néztem de összel és tavasszal kell hámlasztani.

Jelenleg a ceravi lemosót és a la rose posay cicaplastot használom bevált mert sokkal jobb a bőröm, de sok helyen olvastam és mondták hogy eltömiti a pórusokat a cicaplast. Ezért gondoltam hogy szeretnék hámlasztani hogy mert nagyon sok miteszerem van .



dec. 31. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy ősztől tavaszig? Abban sok logikát nem látok, hogy télen mégis miért ne lehetne. Amúgy egész évben lehet, csak figyelni kell a fényvédelemre, nyáron különösen.

Használhatsz most is hámlasztót, de hiába tél van, fényvédő akkor is kell minden reggel, illetve a gyakoriságra figyelj, mert túlzásba lehet vinni és az sokkal több kárt csinál, mint hasznot.

dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat félreértettem: ösztöl tavaszig szoktunk a nap miatt. Ezt írta pontosan köszönöm
dec. 31. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én folyamatosan csinálom
jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!