Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lézeres szőrtelenítés az...

A lézeres szőrtelenítés az nem természetes ellenes?

Figyelt kérdés
Amikor hallottam ennek a létezéséről nagyon rosszul lettem hogy vannak emberek akik a testük egyik részének képes maradandó károsodást okozni. Ez nagyon durva hova jutott a társadalom. Az emberiség megérett a pusztulásra

jan. 3. 02:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Mert szerinted az, hogy folyamatos pengével kapargatod a bőröd, vagy tépkeded, esetleg vegyi anyaggal égeted, az jobb? A hajfestés, de minden szépészeti beavatkozás is ugyanez.
jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan mutiláció, mely értelmes mértékű alkalmazásánál megkönnyítheti a test tisztán tartását és a mindennapi életet, hisz az ember testszőrzete már nagyobbrészt teljesen atavisztikusnak számít.


Nyilván a tetoválás egy sokkal brutálisabb és teljesen értelmetlen dolog.

jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A fültágítós piercing nagyobb károsodást okoz, ha úgy vesszük.
jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nem maradandó károsodás.

Egyrészt sokan mondják, hogy azért nem olyan végleges ez. Főleg nem pár alkalomtól. Meg a szőrtől egyébként is megszabadulunk, csak más módszerekkel.

Én sem hasonlítanám a tetováláshoz, a testmódosításhoz, stb.

jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%
Ennyi logikával hajat meg körmet se vágj, a fürdésről nem is beszélve. Durva, hogy az emberek vízben áznak nap mint nap, holott nem is esik az eső!
jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az utolsó mondat erős volt. Olvass egy kis történelmet, hátha akkor nem a lézeres szőrtelenítés fog felzaklatni a legjobban.
jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarok undorító részletekbe belemenni, de egy komplikáltabb szülés jóval durvábban tudja csonkítani, roncsolni ezt a részt.


Az, hogy a hajhagymákat hajszálvékony tûvel picit megperzselik, kutyaf@sza egy gátmetszéshez képest.

jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 - rossz a hasonlatod, ráadásul a lézeres módszer nem használ tűt. A lézer tényleg csak a bőr felszínét roncsolja, mely rendkívül jól regenerálódik.


Az egy kissé durvább dolog, mikor sebészeti bőrpótláshoz lefűrészelik az egészséges bőrfelszínt.

jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"rossz a hasonlatod, ráadásul a lézeres módszer nem használ tűt. A lézer tényleg csak a bőr felszínét roncsolja, mely rendkívül jól regenerálódik."



Nem lézerrõl, hanem elektrolízises szőrtelenítésrõl beszélek.

A lézerrel ellentétben ez tényleg végleges.


Feltételeztrm, hogy a kérdezõ erre gondolt, mert végleges szőrtelenítésről beszélt.


Sebészeti beavatkozások elõtt szokták csinálni, hogy az érintett részek már tuti ne szőrösödjenek.

jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Én jelenleg is járok. Nem okoz maradandó károsodást. Csak nem fog tőle szőr nőni. De ez mitől lenne káros?
jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!