Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a hajfesté...

Mit csináljak, hogy a hajfesték tovább benne maradjon a hajamba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Alapjáraton szőkésbarna a hajam de világos szőkére van festve. Alul rózsaszínre van festve de nagyon hamar kijön. (Teljesen egészséges a hajam.) Szerintetek mit tegyek?

jan. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. A rózsaszín színező kikopik
jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hideg vízzel mosd.



Használj rózsaszín hajra való toneres sampont, vagy ha ilyet nem kapsz, legalább csak színezettre valót.



Megkérdezhetem mi a festék márkája? Ez is fontos. Van amelyik nem igazán jó.



Illetve hát a porózus, sérült haj bizony jobban tartja a festéket, szóval lehet, hogy pont az a baj, hogy túl egészséges és emiatt a szín nem megy bele a rétegekbe.

jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 2.! Gliss colour perfektor sampont és balzsamot használok. Ha hajfestékem meg ASP hot pink színű (életemben nem hallottam róla de ezt kaptam éppen). Előtte meg crazy colorból a legvilágosabb kék volt, az 4 mosás alatt ki is jött. Most schwarzkopf live-ot vettem de még nem próbáltam ki.


Igazad lehet a hideg vízzel kapcsolatban, mert én mindig forróval mosok hajat..


Amúgy annyira nem hiszem hogy egészséges lenne a hajam, csak nem töredezett a hajvégem.


Tudnál esetleg ajánlani valamit amitől dúsabb lenne a hajam vagy erősebb? Mert olyan gyorsan lelapul…

jan. 4. 17:47
 4/4 hannna099 ***** válasza:

Világosabb divatszínek (kivéve a zöld és a kék) kopása ellen nem nagyon tudsz tenni, csak újrafesteni.

Dúsítás terén pedig léteznek ilyen dúsító porok/sprayk, amiket a hajtövedre fújva teltebbnek fog a hajad tűnni. Drogériákban a zselék, hajhabok környékén lehet megtalálni, de a szárazsampon is működik erre a célra.

jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!