Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szebb a hajam,...

Mitől lehetne szebb a hajam, mit használjak rá? ↓

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok itt egy kép a hajamrol, szeretném ha nem lenne ilyen sprőd vagy nem.is tudom milyen ez, nekem amúgy hullámos hajam volt ez még látszik is egy picit és így tincsekbe már nagyon kezd eltűnni a hullám mert állandóan fésülöm hajmosasnál is stb és így ki jöttek a hullámok de a szálakba úgymond megmaradt és mindegyik szál külön van éés így csak még dúsabb hatást ér el és nagyon nem szeretem még nem tetszik és az is zavar hogy állandóan bele lóg a szemembe vagy zavar mert túl szálas és nem áll egybe tudom össze bírnám fogni de nem szeretem úgy hordani. Vasalni ritkán szoktam és fokozatosra van vágva a hajam.


jan. 4. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi anno kis tojássárgás pakolást tettünk rá, aztán megmostuk samponnal, majd enyhén ecetes meleg vízzel öblítettük.


Ma már vannak kiváló hajápolók száraz hajra.

jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraznak tűnik, és itt ez tűnik a fő problémának. Szoktál hajbalzsamot használni? Az mindenképp szükséges, az alap. Akkor az mellé hajpakolás, hajmosás utáni hajban hagyható hajápoló. Amúgy nekem alapjáraton véve nem annyira száraz a hajam, viszont volt amelyik hajsampontól mégis az lett, szóval akár a samponcsere is segíthet. Miket használsz jelenleg a hajadra?
jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Perszee balzsamozom stb

Először egy Eucerin korpasodas elleni sampon utánna L'Oreal elvital sampon aztán pantene prov balzsam és egy brazil keratin sampon/pakolast


+Haj olajat és kettő fajta gliss kur haj spary

jan. 5. 14:54
 4/5 anonim válasza:
Esetleg keratinos kezelés nem jöhet szóba? Én is megcsináltattam és akkor sem lett csúnya mikor kiment belőle a keratin :)
jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném mert elég sok rosszat hallottam róla:(
jan. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!