Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszaka ha össze font hajjal...

Éjszaka ha össze font hajjal alszok és forgolódok ugye nem károsodik nagyon a hajam? Nem hullik ki sok?

Figyelt kérdés

jan. 10. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én pont úgy tudom, hogy azzal jobbat teszel a hajadnak, mintha kiengedve hagynád
jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Az osszekotott hajtol gyorsabban zsirosodik, ha meg szoros is akkor hullani is fog.
jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem rakd fel egy laza, magas kontyba, az jobb mint a fonás
jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiengeded akkor ahogy forgolódsz folyamatosan dörzsölődik a hajad így töredezik. Ezt csökkentheted, ha befonod. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy extra szoros szép fonatot csinálsz. Nem. Ennek annyi a lényege hogy csökkentse a súrlódást. Én nagyon lazán szoktam hármas fonásba fogni és úgy aludni. Én olyan is láttam, hogy valaki kontyba fogja, de szerintem az nem tesz túl jót, főleg, hogy az kócolná is az én hajam reggelre. Próbálgasd neked hogy jó. Vannak ilyen felcsavarók is, amivel göndörítheted is a hajad amellett, hogy óvod.
jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!