Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leszívatom a hajam, az...

Ha leszívatom a hajam, az mindenképpen nagyon roncsolni fogja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 11:39
 1/8 A kérdező kommentje:

egyszeri alkalommal ki fog belőle jönni teljesen a (vörös) szín?

utána barnára akarom festetni.

2010. okt. 23. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. de ehhez nagyon nagyon nagyon jó minőségűnek kell lennie a hajadnak. pl az én fodrászom nem is vállalja be, csak az olyan hajaknál. nekem semmi bajom nem lett tőle, ugyan olyan sok, vastagszálú, erős maradt.
2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát jót nem tesz a hajnak,mindenképpen roncsolja.

Az a kérdés hogy othon vagy fodrásszal akarod csináltatni?Írd le és ugy tudok válaszolni!

2010. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl helyreállt a Gliss Kurnak a lila színű balzsamjától, ami ilyen roncsolódott hajra van. Mindenesetre a Gliss Kurt ajánlom, az tényleg használ, nem mint a többi kence ami csak zsírosítja a hajad.
2010. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

otthon semmiképpen nem akarom megcsinálni, fodrásszal mindenképpen.most festett vörös a hajam, és utána az eredetihez hasonló színű festékkel szeretném befestetni(világosbarna)

de amugy a hajam most is nagyon töredezett, mert elég sokat vasaltam, száraz is eléggé.

2010. okt. 23. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:

az nem oszt,nem szoroz ,hogy töredezett.Én is vasalom és nekem is nagyon száraz,töredezett.

Mielőtt leszivatod a hajadat vágass a végéből.És onnantól minden hajmosáshoz használj garnier fructis hajpakolást (festett töredezett hajra)

dm-be vedd meg kb.1000 FT.

Nekem már 3x le lett szivatva és a pakolás mindig helyre tette!!!!

20/L

2010. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ok, már annyira nem is félek tőle annyira:)

köszi

2010. okt. 23. 15:53
 8/8 A kérdező kommentje:
a végén az "annyira" nélkül :D :)
2010. okt. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!