Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fényvédő jött be nektek?

Melyik fényvédő jött be nektek?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny a bőröm. A revox fényvédőt használtam eddig, nagyjából megvagyok vele elégedve, de próbálnék ki valami mást is.

Nagyjából ebben az árkategóriában tudnátok írni ami nektek bevált?


Tudom vannak nagyon jók pl la roche posay ennél olcsóbbra gondolok


jan. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most a Garnier szerum fenyvedojet használom. Ha csak arcra kell, akkor nagyon kiadós a mennyisége.
jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött a Garnier SuperUV 50es széruma: [link] Száraz, érzékeny bőröm van.

Illetve még ez is, szintén Garnier: [link]

jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Igen csak arcra és szoktam rá sminkelni is azt kihagytam.

jan. 17. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Helia-D, illetve a Revuele (oil control) fényvédői elég jók szerintem, és a Revoxnál olcsóbban is jön ki. Nekem jól beváltak, alá szoktam szérumozni, illetve sminkelni is szoktam rá, és nem kukacosodnak, legalábbis nálam nem, szóval ilyen szempontból is megállják a helyüket. Nem marad ragacsos tőle az arc, nem is fénylek túlzottan tőle, szóval nekem ezek beváltak.
jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Revuele (oil control) fényvédő nyert végül, ma sikerült beszereznem.


Elég mókás volt, mert a Revuele márkát megtaláltam a DM-ben ahol voltak a krémek. Nappali meg ilyesmik, de a fényvédő nem volt ott (kiírva sem).

Megkérdeztem az eladót, hogy van e fényvédő ebből, és mondta, hogy nem, nincs.


Újabban van Revox is a Rossmannba (eddig csak DM-ben volt) és mivel azt mondta, hogy nincs, gondoltam akkor nem keresgélek tovább jó lesz a Revox. Már a kosaramban volt a termék, amikor megpillantottam a naptejeket és oda volt téve ez a Revuele (oil control) fényvédő is. Egyetlen 1 db volt belőle, így hát mégiscsak elhoztam. 50 ml, a Revox 30 ml és árban is kedvezőbb. Holnap tesztelés, majd kiderül.


Köszönöm Mindenkinek a tippeket.

jan. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!