Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek milyen hosszú...

Lányok nektek milyen hosszú haj jön be egy fiún?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 vagyok és vállig / picit váll alá ér a hajam (kb hasonlóan hosszú mint neki: [link] melyet tervezek picit újra megnöveszteni legalább annyira hogy normálisan össze lehessen kontyba fogni, hogy az elején lévő tincsek se jöjjenek ki. Esetleg milyen ja álhatna nekem jól? 180 cm magas és picit vékonyabb átlagosabb kinézettel rendelkezem, a hajam természetes szőke, picit dúsabb, de nem nyagy és kék szemű vagyok.

jan. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hosszabb szőke haj nagyon jól nézhet ki, és ki is tűnsz vele. Elég sok lánynak bejön :D 18L
jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Tükörsimára borotvált kopasz, semmi más ❤️😍 17L
jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hajamat azért megtartom egyenlőre.
jan. 20. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó a vállig érő, bár régebben volt divat. Konty nekem egyáltalán nem jön be, inkább kibontva vagy copf.
jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem konybam szokott lenni vagy coffban összefogva ha elmegyek otthonról, otthon is össze szoktam fogni, de nem annyira.
jan. 20. 15:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg én kb 6 évvel ezelött kezdtem el növeszteni a hajam, hogy kipróbáljma a hosszú hajat és mert miért ne okkal, aztán megszerettem és azóta is hosszabb és növesztem, változó hosszal. Volt már 2 alkalommal is mellig érő, volt alul felvágva felül meghagyva és ilesmi kombinációkban, de azt mondhatom, hogy hosszilag a növesztés elkezdése után jelenleg a legrövidebb a hajam.
jan. 20. 15:40
 7/7 jpeter1 ***** válasza:
100%
Nekem térd alá ér. Legtöbbször a fejem tetején egy nagy kontyot rakunk belőle. A páromnak nagyon tetszik.
jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!