Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újdonsült anyuka vagyok,28...

Újdonsült anyuka vagyok,28 éves. Gáz, ha a hosszú hajamat tüsire lenyírom?

Figyelt kérdés
Régóta ábrándozom erről...
2010. okt. 23. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem közhelyesen tipikus és tipikusan közhelyes, ha valaki pont szülés után vágatja le a haját rövidre.


Elárulnád, hogy miért pont most akarod?

2010. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne az? Ha jól áll neked, csak nyugodtan..de azért kérdezd meg a férjed véleményét is...;)
2010. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
szerintem a rövid haj nem nőies, és nem is áll jól senkinek, de ha komolyan azt akarod akkor legyen:)
2010. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez az általános, hogy a nők szülés után vágatják rövidre a hajukat, sokan meg sem növesztik utána sem. Biztos valamennyire közrejátszik az is, hogy ilyenkor általában jobban hullik a haj a hormonális változások miatt. Én abszolút hosszú haj párti vagyok, de ha mindenképpen le szeretnéd vágatni, akkor valami formája legyen, ne az egész tüsi. Nekem pl. arról mindig a fogyatékosok jutnak eszembe és teljesen nőietlen.

[link]

[link]

Ezek jók szerintem.

2010. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valahogy ez elég jellemző, hogy szülés után nem sokkal a nők rövidre vágják a hajukat. Hogy miért, azt nem is tudom igazán. Talán ezzel is megkönnyítik az életüket, mert kevesebb időt kell szentelni így saját magukra.

De én úgy tudom, hogy a pasik többsége nagyon nem szereti a rövid hajat, és nem rajong az ötletért, hogy az asszonykájuk rövidre nyírassa a szép hosszú fürtöket.


Persze ha ez a te vágyad, akkor hajrá, de tényleg nem árt megkérdeznek a férjed véleményét is. Már csak azért is, hogy ne sokkolja a változás. :)

2010. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Wow, kösz a képeket, jól néznek ki, de ezeket még bonyolultabb karbantartani, mint a hosszú hajat... :)

Igen, eléggé hullik, meg a baba is mindig bekapja. Meg régi álom, ami tegnap, amikor a férjem haját nyírtam, felszínre került. Milyen jó lenne a hajvágóval beleszántani a saját hajamba... :) :) :) De valóban, a férjem sem rajong az ötletért, úgyhogy majd meglátjuk...

2010. okt. 23. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vágasd le, ha a férjed nem vétózza meg. Rövid haj is lehet szép, nőies és meg fog nőni!


21l

2010. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Újdonsült anyuka!


Ha még hosszú a hajad és aktuális lenne a hajvágás, küldj priviben egy elérhetőséget, volna egy javaslatom.

2011. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ábrándozol róla, próbáld ki!
2011. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MI lett végül belőle? Megnyíratkoztál? Rövidre v kopaszra?
2017. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!