Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre kell bemennem a...

Hány percre kell bemennem a szoliba hogy biztosan fekete legyek?

Figyelt kérdés

És milyen időközönként kell járnom?

Könnyen barnulós a bőröm amugy de még sose voltam fekete csak mikor önbarnítóztam. Csak az lejön hamar az a baj vele.



jan. 26. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha elsőre sokra mész leéghetsz.


Érdemes 10-15 percekre menni. Van amelyik gép erősebb van amelyik gyengébb.


Vannak olyan gépek amikbe befeküdhetsz 10x is akkor is alig lesz színed.


Az újabb Ergoline gépek tökéletesek, közülük az állók pl. erősebbek is ott 10 perc is elég elsőre. Utána 2 hetente ha rendszeresen jársz akkor lesz egy szép színed.

jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hmm grillcsirke...jól beégtél, haver!
jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Most szép barna leszel, 10 év mulva, meg majd csodálkozni fogsz, miért tűnsz öregebbnek a korodnál.
jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően öregíti a bőrt. Én 40 felett járok, látom a velem egykorú ismerősöket, akik 20 évesen kezdtek szoliba járni olyan bőrük van, mint a 60-as mamiknak.
jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írja. Régebben én is jártam szoliba, de felhagytam vele. Nem mindegy, hogy 32 évesen 22-nek vagy 42-nek néznek.

Inkább maradj az önbarnítónál és ne fekete legyél, hanem "természetesen" barna. Ha nagyon elüt (mindegy hogy szoli vagy önbarnító) az kilométerekről látszódni fog és inkább nevetséges mintsem vonzó.

febr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!