Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném megnöveszteni a...

Szeretném megnöveszteni a hajam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretném, ha hosszabb lenne a hajam. Most kb. a hátam közepe fölé ér.

Az utóbbi 2 évben: a vállamig érőre vágattam, utána megint rövid volt, most V alakban van vágva, elől rövidebb, és szintekben van.(és göndör/hullámos a hajam)

Szeretnék egészséges, hosszabb hajat. Esetleg tudtok mondani olyan termékeket amik segítettek nektek, vagy milyen ételek segítettek nektek a hajnövekedésben?

Előre is köszi, 16/L



ilyesmi hosszú most a hajam:


[link]



ilyesmi hosszúságút szeretnék:


[link]



febr. 18. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell, sajnos nincs csodaszer.
febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne vasald, ne roncsold.

Hajvitamin (pl. a dm-es mivolis) es ricinusolaj segithet felgyorsitani a folyamatot, de nagy csodat ezektol sem szabad varni.

febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Humusz,magvak,répa nekem segítettek. 2. éve eszem ezeket szinte napi szinten,azóta szebb a hajam. Viszont azt be kell ismernem,hogy nagyon hízlalnak a magvak és a csicseriborso,amiből a humusz készül. Illetve nyilván csak akkor edd,ha nem vagy allergiás.

A répa, répalé viszont nem hízlal,olcsó és nagyon jó hatással van a bőrre is.

febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!