Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Németül hogy van a haj átmenet?

Németül hogy van a haj átmenet?

Figyelt kérdés
Németországban szeretnék fodrászhoz menni és ahhoz hogy eltudjam magyarázni tudnom kéne ezt a szót. A fórdítóba nem vagyok biztos légyszi csak olyan írjon aki jól beszél németül.

febr. 24. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerübb, ha keresel egy képet és megmutatod neki, a szótárakban nem feltétlen van megfelelö szó, másrészt nem ugyanazokat a kifejezéseket használják, mint MO-on.

Öszintén szólva én sem egészen értem, mire gondolsz, szóval egy kép a legjobb megoldás.

febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz átmenet alatt, a vágást vagy a színt?
febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En szivesen segitek, de mi az a haj atmenet?? Leirnad pontosan?
febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
No, kerdezö, megsem olyan fontos??
febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfogadta az elsö tippjét és vitt egy képet a fodrászhoz
febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Aloha8 válasza:
Nemetorszagban ezt ugy hivjak, hogy Ombré Hair, ami angolul van. Nemet szo nincs ra, csak körül tudod irni. De minden fodrasz ismeri ezt az angol kifejezest. Ez a 2009-2013 evekben elte fenykorat, ma mar elegge elavultnak tünik.
márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-ös: ha a kérdezö hajszínre gondolt, akkor igen, ha hosszra, akkor nem
márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: Ha a hosszra gondolt, akkor mi a nemet megfelelöje?? Mert szerintem senki nem erti igazan, hogy mire gondolt. Szamomra ez lenne az egyedüli megoldas- az Ombre Hair. De csak föltette a kerdest, a valaszok mar nem erdeklik.
márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gestuft németül - magyarul meg többször olvastam, hogy a haj hosszát átmenetesre vágatja
márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gestuft- Wenn alle Haare stufig geschnitten sind, also nicht nur ein langsamer Übergang zwischen Pony und Nackenhaar geschnitten wird, sondern auch das Deckhaar stufig ist. Tehat, ha mindenhol menetelesen van levagva a haj. Mint Jennifer Aniston frizuraja a “Friends”-ben. De ez aztan vegkepp elavult a 90-es evekböl. Akkor mar az Ombre Hair divatosabb, Comeback a 2010-es evekböl, elmegy, eleg sokat lehet latni, de nem a legtrendibb.
márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!