Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet egy nő szép...

Szerintetek lehet egy nő szép ősz hajjal?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok, és a hajam nehezen viseli a vegyszereket, és egyébként is könnyen hullik. Hennával festem, de azzal is ritkán. Igénybe veszi a hajamat a hajfestés. Olyankor sok kihullik. Inkább próbálok vigyázni rá. Nagymamám is a hafestéktől, göndörítéstől lett majdnem kopasz. Én nem szeretnék, mert azt mondják szép, hullámos, még sűrű hajam van. Szerintetek az a nő nem ad magára, aki nem festi?

febr. 24. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem lehet szép ősz hajjal egy nő, de szerintem kevés az, akinek kifejezetten jól áll. Mármint, nekem is van rokonom, aki teljesen ősz, és régen festette, de most már nem, nem áll jól neki és +10 évet rádob a kinézetére. Viszont szerintem az, hogy valaki nem festi, az nem igénytelenség. Összességében azt mondom, hogy az ősz hajjal nincs baj, de nem mindenkinek áll jól.
febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
52%
Persze.
febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Pl ott van a Remény Farm-os Anna (keress rá ha nem ismered), nagyon fiatalon megőszült és szerintem egyszerűen gyönyörű.
febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Vannak már pigmentvisszaállítók, nem fontos festeni.
febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
52%
igen
febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Simán: vedd alapul Pataki Ágnest.
febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Nem tartom igénytelenségnek, meg ősz hajtól függetlenül is lehet szép valaki. De maga az ősz haj nem tetszik.

Úgy tudom a henna amúgy baromira nem egészséges, hiába természetes.

febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Tudom ez a tucatduma, de szerintem az a fontos, hogy magadnak megfelelj, te elfogadd magad az ősz hajjal. Mert na, két fajta ember van, van aki elfogadja magát ősz hajjal, van aki pedig festi ezerrel. Szerintem érthető mindkettő, érthető ha valaki festi, de az is, ha valaki nem. Az igényességhez ennek nincs köze, nem tesz ez igénytelenné. A nap végén az fog számítani, hogy te így meg vagy-e elégedve magaddal. Mindenkinek úgy sem fogsz tetszeni, és pont ezért, csak a saját véleményednek kéne számítania.
febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább ősz legyek, mint hogy kihulljon a hajam.
febr. 25. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!