Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés
Próbáltam igazítani a szemöldökeim és hát véletlenül elrontottam és túl sokat borotváltam le belőlük és most elég szarul néz ki mivel távol vannak egymástól. Barátnőm szerint soha nem lesz már a régi és nem nől vissza. Igaz ez?

febr. 24. 17:22
 1/3 anonim válasza:
100%

Ugyan, csak várj vele, muszáj visszanőnie..

De borotvával nagyon igénytelennek tud hatni, mikor kezdenek nőni a szálak, látszik, hogy borotvált, szóval ezután szerintem inkább használj csipeszt /nem rosszból, csak tipp/

febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog nőni, addig meg szemöldöceruzával tudsz rajta igazítani. De ne borotváld máskor, inkább használj csipeszt, azzal sokkal precízebben tudsz igazítani a formáján.
febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Ha csak borotváltad az pár hét alatt visszanő. Ha tövestül kiteped csipesszel vagy gyantával, az lehet több idő míg megnő, sőt tartósan is meg tudja ritkítani a szőrt (de azért nem egy kiszedés után). Úgyhogy én a helyedben ha nem vagy gyakorlott nem esnék neki csipesszel, mert ha azt elrontod az kínosabb mint a borotva. Egyszer megéri elmenni egy jó kozmetikushoz hogy kiszedje neked formára. Aztán azt már könnyebben fent tudod tartani magadnak is. Addig meg javíts rajta szemöldök púderrel ha kell.
febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!