Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 72 órás tabletta után hormonál...

72 órás tabletta után hormonális akné?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hete beszedtem egy esemény utáni 72 órás tablettát. Ezen kívül még sosem szedtem fogamzásgátlót sem, mert kerülöm azokat, amik a hormonjaimat felboríthatják.

Na az elmúlt hetekben az arcom tönkrement, ha jól sejtem és google képek alapján ezek hormonális aknék. De eddig nem is volt ennyi és ilyen pattanásom. Ez ilyen tabletta után normális? Már tervezek bőrgyógyászhoz menni, csak gondoltam érdeklődöm tapasztalatok iránt, mert bíztam benne, hogy helyre áll majd magától az arcom.

De nem tudom mennyit kellene várnom.



márc. 7. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sürgősen menj orvoshoz. A te szervezeted így reagál a hormon bombára.
márc. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1-es, miért sürgős a dolog? Veszélyben az egészsége? Nem értem.


Kérdező: arra számítanék, hogy a következő teljes természtes ciklussal enyhül. Ha nem, és egyértelmű probléma van, akkor próbálnék bőrgyógyászhoz fordulni segítségért. A köztes időben szalicilsavat próbálnék (pl. La Roche-Posay Effaklar arckrém, akár reggel-este), ez a hormonbulit nem csitítja, de helyi kezelésként szelidíti a problémát, remélhetőleg jobb lesz a közérzeted és a bőrképed tőle.

márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!