Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ötlet a hajvasalással kapcsola...

Alessa kérdése:

Ötlet a hajvasalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hajam iszonyatosan rossz, az egész nagyon egyenes, de az alja, a végén mindig visszagöndörödik. Ezért gondoltam rá, hogy kivasalom, és akkor jó lesz. Már lassan 2 éve hogy vasalom a hajamat, már minden fajta hajvasalót kipróbáltam, a legdrágábbtól a legolcsóbbig, használtam hajbalzsamot, hajápolót, hajhabot, hajlakkot, az egészet együtt is, de 10 perc után az alja mindig ugyanúgy állt mintha hozzá se nyúltam volna. Van erre valakinek valami ötlete? Fodrász tud valamit kezdeni vele?


Nikoletta L/17


2010. okt. 27. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartós hajegyenesítés. Írd be a keresőbe! Meg azt is, hogy X-Tenso
2010. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vállig érő a hajad, soha nem lesz szögegyenes, mert ahogy a válladon meghajlik, rögzül.ha esetleg hosszabbra növeszted, akkor jobb lesz.
2010. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, én is megnövesztettem, és azóta nem hajlik úgy vissza a vége. 1-2 tincs még mindig túl rövid, és kunkorodik, de a többi már nem. Ha már 10-15cm-vel a vállad alá ér, nem kunkorodik. :) Csak sajnos nagyon nehéz vasalás közben növeszteni, nekem is alig nő. :S
2010. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom. rájöttem hogy k.rva lassan kell vasalni..és akkor nagyon jó egyenes lesz. nekem 2 napig is benne marad :D nem tudom hogy csinálom de nagggyoon jó :D
2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem rövid a hajam vállig ér. és nekemis folyton viszagöndörödik föleg ha még a szél is fuj. egyszerüen nem tudok wele mit kezdeni. suliba mindig vasalom most meg probálom növeszteni talán nem lesz enyire gáz. énis probáltam mindenféle balzsamot de semmise segit:S
2010. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!