Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete ricinusolajnak van...

A fekete ricinusolajnak van illata? Milyen sűrű az állaga: ugyanolyan, mint a sárga ricinusolajé, vagy hígabb annál?

Figyelt kérdés
Vettem egy üveg fekete ricinusolajat, és meglepett, hogy illatos (számomra nem finom, kicsit természetellenes, mű, enyhén WC szagosítóra emlékeztető az illata), valamint az állaga is folyós, kb. mint a jojoba vagy napraforgó olajé. Korábban még soha nem találkoztam ezzel az olajjal (normál ricinusolajat már használtam, de az majdnem szagtalan és nagyon sűrű volt), így nem tudom, milyennek kell ennek lennie, de tartok tőle, hogy hamisítvány (?).

#ricinus #ricinusolaj #olaj #fekete ricinusolaj
ápr. 10. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!