Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiegyenesedhet még a hajam?

Kiegyenesedhet még a hajam?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és erősen hullámos kicsit göndör hajam van.

Kiskoromban egyenes vagy éppen hogy hullámos volt, viszont 7.es koromra elkezdett göndörödni és azóta nem igazán látok változást.

Lehetséges hogy a hormonális változások vissza egyenesítik vagy kihullámosítják, amilyen volt? Nekem sokkal jobban tetszett az.

Amúgy mostanában elkezdtem vasalni nem tudom az változtat e bármin.


Köszönöm a válaszokat 😊



ápr. 15. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog kiegyenesedni magától, csak ideiglenesen a vasalótól.
ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen egyenesre gondoltam, mert van olyan ismerősöm akinek ilyen haja volt kb ennyi idősen és neki pl 1-2év alatt ki hullámosodott a göndör haja.
ápr. 17. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, idővel változhat a haj textúrája.

Nekem 25 éves koromig tű egyenes hajam volt, most már olyan erősen hullámos, hogy már kezd göndörbe átmenni

ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Remélem mert nem szeretem a göndör hajat, azért is kezdtem el vasalni de jobb lenne naturálisan🫤

ápr. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!