Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk / fiatal felnőtt férfiak...

Fiúk / fiatal felnőtt férfiak ti hány éves korban kezdetek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
Első sorban fiatal (18-25 év közötti) felnőtt férfiakat kérdezném hogy hány éveskorban kezdetek el borotválkozni? És az első borotválkozás alkalmával segített-e valamelyik szülőtök? Vagy hogyan tanultak meg borotválkozni? Én 16 évesen kezdtem el borotválkozni! És ti hány évesen kezdetek el borotválkozni?

ápr. 15. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
17 körül voltam. Apukám kérdezte hogy segítsen-e, de igazából nem egy komplikált folyamat, megoldottam egyedül. Aztán nem sokáig borotválkoztam hagyományos borotvával. 19 éves koromra már volt olyan borostám ami összeért mindenhol és nem nézett ki hülyén ha meghagyom. Onnantól kezdve csak géppel nyírtam, mert szeretem ha meg van hagyva 1-2mm borosta. Most 23 éves vagyok, minden reggel vagy van hogy csak két naponta átmegyek géppel a szakállamon hogy a kívánt 1-2mm-en tartsam.
ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korán érő vagyok,nekem már 12 évesen jól látható szakmunkás bajuszom volt és oldalt+ az államon is pelyhesedett.Akkor nyáron kezdtem el borotválkozni.
ápr. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17, akkor egyszerre kezdtem el az arcomat és a fejemet is simára borotválni. Előtte pont megnövesztettem vállig a hajamat, így néztek is nagyot a suliban, amikor az első borotválás után megjelentem 😄
ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!