Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló termékeket...

Milyen hajápoló termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Páromnak vennék hajápoló termékeket. Sampontól kezdve a pakolásig bármi jöhet. Hosszabb, száraz, göndör hajról van szó. Az én cuccaimat használja, de csak frissen lesz puha, és nagyon gyorsan kiszárad neki. Szeretnék olyat venni, amitől tartósan puha marad, nem gubancolódik össze.

ápr. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ezt sajnos neki kéne kitapasztalnia.


Millió 1 szempont van, ami alapján ki lehet választani a megfelelő termékeket.

ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van.. meg mindenkinek más jön be, nem fog ugyanaz a termék mindenkinek beválni. Meg az sem mindegy, hogy drogériás terméket keresel, vagy professzionális(abb) érdekelne inkább?
ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki egyedi, de gondoltam, akinek hasonló típusú haja van, tud írni tapasztalatokat vagy, hogy neki mi vált be. Legalább egy kiindulópontot adna, merre kezdjek el tapogatózni. Egyébként jó a drogériás is, de a professzionálisra is vevők vagyunk.
ápr. 19. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált, Fanola hajpakolás piros dobozos, hirtelen nem ugrik be a neve, nagyon szépen rendbe tette a száraz gubancos hajam. Fodrász kellékesben lehet kapni. Samponbòl nagy kedvencem Dove repair, hajolaj Matrix vagy Loreal absolut repair, mondjuk nem biztos, hogy neki is beválik, tudod ez nagyon kétesélyes 🙂
ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!