Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is gáz, hogy én...

Szerintetek is gáz, hogy én inkább önbarnítós testápolóval kenem magam szoli helyett?

Figyelt kérdés

Több barátnőm is mondta, hogy miért kenem magam olyan szarral, mikor a szoli sokkal jobb.

viszont én végre találtam egy olyan testápolót, ami szépen barnít, és nem foltosan kopik, csak fokozatosan halványul, ráadásul nem is büdös.

Ők meg leszóltak, hogy ez még károsabb is, mint a szoli.


2010. okt. 27. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Ha már annyira barnulni szeretnél, akkor véleményem szerint a szolárium sokkalta károsabb, mint ezek a barnító testápolók.

20/L

2010. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mit használsz?:D
2010. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sundance, az önbarnító tejet.

nem biztos, hogy neked is pont beválna, de nekem nagyon jó, ráadásul pár óra alatt bebarnulok tőle :D viszont hallottam már olyat, aki nem barnult egyáltalán és büdösnek is hatott kicsit rajta.

2010. okt. 27. 18:02
 4/5 anonim válasza:
N e szolizz semmiképp!
2010. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én nem szolizhatok, mert sok anyajegyem van, viszont ha nem kenem magam valamivel, akk fehérebb vagyok, mint a fal...konkrétan betegnek nézek ki.

Egyébként nem károsabb, mert a bőr felső rétegét festi meg, a szoli meg UV sugarakkal bombázza az egész tested...

2010. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!