Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove önbarnítós testápolóval...

Dove önbarnítós testápolóval kentem be magam tegnap, de nem olyan lettem mint a reklámban, na ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nem enyhén lettem barna, hanem olyan mint a csoki, amivel nem is lenne bajom, de úgy elüt a saját színemtől, hogy most úgy nézek ki mint akin combfix van, mert csak bokától combközépig kentem be magam vele. Nagyon csúnya így. Ez lejön fürdéssel, vagy valamilyen szinten a bőr megszívja magát? Jah és ráadásul olyan büdös ez a krém hogy ma reggel ágynemüt kellett húznom, mert bűzlik a lábam, olyan szagom van mintha fél napot feküdtem volna a szoliban. Másnak is volt ilyen tapasztalata ezzel a krémmel?
2009. máj. 1. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is használom ezt a krémet , nekem nagyon bejött. Fürdés után alaposan megszárítom a bőröm és aztán kenem be az egész testem , arcomat is . Miért csak a lábadat kented be ? egyébként van benne lágy csillámló por is.Én nagyon szeretem , nekem az illata is bejött. A bőr megszívja magát , nekem olyan 4 nap mire lejön. De ha alaposan megsíkálod akkor biztosan lekopik. Egyébként jó tanács : máskor inkabb egész tested kend be , és jó alaposan dörzsöld át a bőrödbe , nehogy foltos maradjon . További szép napot !
2009. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A reklámok fele hazugság!!!!!!!!!!!! nem szabad bedőlni neki. Egyébként én egyátalán nem használok önbarnító krémet, testápolót.valahogy nem természetes.
2009. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm használta,és a végén mi mondtuk meg neki finoman persze,hogy a barnítókrémtől inkább sárgás színe van...mint aki betegség miatt besárgul!!!Abba is hagyta...Én nem használom mert ha barna szeretnék lenni akkor a napozok egy kicsit...
2009. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell egy litert magadra kenni egyszerre,inkább folyamatosan,minden nap keveset.Mindig mindenhova kend,mert különben foltos leszel,és ügyelj arra hog rendesen kend el.Utána alaposan moss kezet.Vannak olyanok is amik világosabb bőrszinre vannak,az nem fog tőled elütni.Az egyetlen önbarnitó amitől nem voltam büdös nekem a garnieros volt.
2009. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
elözö vagyok,a lényeget kihagytam,ha kicsit áztatod magad kádban,vagy a meleg vizes zuhany alatt,utána egy szivaccsal,vagy durvább törölközővel(lehetöleg ne feher,megfoghatja) elég jol le tudod dörzsölni,ami megmarad az is lemegy pár nap mulva.
2009. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is vettem és nem barna hanem sárga lettem :S

Szerencsére egy alapos fürdés után lejöttt és utána bekentem magam a régi jó kis testápolóval :D

2009. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kentem magamra sokat, mert azt szeretem ha hamar beszívja a krémet a bőröm. A szín egyenletes lett, csak túl barna lett és rohadtul büdös lettem tőle. Ezt a flakont elhasználom nagyon lassan ha már megvettem, de többet nem veszek ilyet :(
2009. máj. 1. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
citromlé is halványít! Illetve alapos fürdés-ázás-bőrradírozás.Én anno,.mikor igy jártam,vörösre dörzsöltem a bőröm egy mosogatószivaccsal,mire lejött...:( Ezt nem ajánlom,de vannakm ilyen lufaszivacsok,amik jók.Ha ezt mndennap csinálod fürdés után,sztem hamar lekopik.
2009. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah a tegnapi fürdés után mostmár jobban érzem magam, mert már legalább nincs szaga. A színe még mindig ilyen, de így jártam, hagyom hogy lekopjon és legközelebb óvatosabb leszek... köszi a válaszokat!
2009. máj. 2. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!