Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszres, pattanásos az...

Miteszres, pattanásos az arcom, nem túl vészes, de azért eléggé. Önbírnítóval Johnsons önbarnítós testápolóval kenem magam. Kenhetem az arcomra is? Zsíros vagy vízes inkább? Ha nem akkor mit kenjek az arcomra, hogy utolérje a többi bőrfelületem?

Figyelt kérdés
Nem alapozóra vagy púderre gondolok, hanem vmire amitől bebarnulom pattik nélkül.
2009. márc. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Hogyha nem sárgít be és egyenletesen fed az önbarnítód, akkor bekenheted. De én mindig foltos lettem tőle, és ha az arcod is olyan lesz tőle, az nagyon nagyon ciki....

Ajánlom inkább a szolit, attól szebb egyenletesebb bőrszíned lesz, az arcodon is természetesen.

2009. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Igen kenheted az arcodra is.De elöbb mért nem a pattanásokat tünteted el kozmetikus által,aztán önbarnitő?
2009. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el szoliba? Tartósabb, egyenletesebb megoldás, ráadásul nem olyan macerás, mint 3 naponta kenegetni magad. És amikor elkezd kopni, az egyáltalán nem nevezhető esztétikusnak. Árban pedig ugyanott van, mert ha azt nézzük mennyi időre elég egy flakon....Szóval, inkább szoliba mennék a helyedben, már csak a pattanások miatt is, mivel jót tesz a pattanásos bőrnek. Szárítja.
2009. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!