Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztó korpa ellen mit...

Borzasztó korpa ellen mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent próbáltam. Seborin, neutrogena Tgel, sellon sampon, kénes sampon, teafaolajos sampon, fejbőrradír stb. Voltam bőrgyógyásznál is. Zsíros, letapadt korpa, semmi sem használ.

máj. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a bőrgyógyász nem tudja majd mi tudni fogjuk???


Dercos sampon bőven megfelel a célnak.

máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kopaszra nyírás segített végül abban, hogy látványosan javuljon a helyzet.
máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj korpára való sampont, kérdezz meg egy fodrászt
máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a világ összes korpásodás elleni samponját hasznaltam (mint ahogy írtam, el kéne olvasni) fodrásztól is kértem segítséget, az ő tippje sem segített
máj. 25. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:

A Nizoral is megvolt? Iszonyúan utáltam a szagát, de az egy kőbalta egyszerűségű és hatásosságú cucc volt.

Pár triviális, de hátha valamelyik pont betalál:

1. a fejbőrre koncentrálva kell mosni, nem a hajtömeget samponozni

2. hatóidőt ki kell várni: a fejbőrön ácsorogjon a samponhab a gyártói utasítás szerint

3. hetente 2x akkor is meg kell mosni, ha még nem annyira zsíros, mert kell a heti két(-három) gyógyszeres kezelés a fejbőrnek

máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na még talán azt nem próbáltam....
máj. 26. 01:40
 7/7 anonim válasza:
Nekem is a nizotal segített abból is az az erősebb fajta aminek rózsaszínű a löttye, 60 milis kiszerelésben vettem méreg drágán.. de ha mást használok rohamosan elkezd visszatermelődni a korpa
máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!