Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hámlasztót ajánlotok?

Milyen hámlasztót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tiktokon láttam, hogy mostanában mindenki hámlasztó kesztyűt (exfoliating glove) használ, és úgy döntöttem, hogy én is kipróbálnám. Vettem is egyet a dm-ben, viszont annak a felülete teljesen más (érdes, műanyag az egész), és nem is látszik, hogy jönne le vele elhalt bőr. Tudom, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem működik, de az ilyen videókban mindig nagyon látványos az eredmény.


Szeretnék venni egy olyat, ami biztosan nem árt a bőrömnek, és ami picit minőségibb is, viszont nem tudom, hogy hol keressem. Örülnék minden segítségnek.❤️



máj. 24. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem ez volt a kérdés, de ha nem találnál ilyen kesztyűt, a bőrradírokkal nem lehet mellélőni!!

Nem ártanak a bőrnek, garantáltan működnek és könnyebben is beszerezhetők (pl Dove) a rossz minőségű kesztyűkkel ellentétben.

máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Annyira soha semmi nem lesz látványos, mint a tiktokon, az a műfaj arról szól. :) Nincs csodakesztyű se. A látványosabb hámlasztás jobban karistolja a bőrt, tehát jobban sérül is. A bőröd érzékenységének megfelelő érdesítésű kesztyűt használhatsz, de mivel a te bőröd, te tudod, mi fér bele neki, nem a gyakorikérdések.hu.

Ha semmi nem fér bele, vagy eleve gyengédebb módszert keresel, akkor pl. glikolsav este, reggel meg lezuhanyzod (Pl Oridinary flakonos), tejsav és/vagy urea tartalmú testápolók, stb. - ezek viszont nem azt a wellness hű-pillanatot adják, amit keresel, hanem folyamatosan rendben tartják a bőröd. (A túlhasználat itt is kerülendő.)

máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A válasz, ami azt sugallja, nincs csodatermék, megbukott a pontozáson. A kritikus gondolkozás még akkor is fáradságos dolog, ha valaki már megcsinálta és leírta, hogy csak el kelljen olvasni. Nem érdemes vesződni vele, a piros gomb csak egy klikkre van, könnyen megy, az a lényeg. :)
máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Testre vagy arcra?
máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!