Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wax-szal mennyire fáj az...

Wax-szal mennyire fáj az intimgyanta?

Figyelt kérdés
csak olyanok véleményét kérem, akiknél már volt

máj. 24. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első alkalom rohadtul kellemetlen. A másodiknál rágyúrsz, hogy kibíííírom, de az már, meg a többi utána nem gáz. Viszont semmi házi gyakorlatozás, profi, célterületen gyakorlott szakversenyző végezze!! A terület nem igazán tűri jól a bénázást.
máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon, nulla tapasztalattal nagyon el lehet rontani az intim gyantázást, szóval legalább eleinte érdemes lenne elmenni kozmetikushoz.
máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán tuom, hogy női vagy férfira vagy kíváncsi.

Férfiként elmondhatom, hogy abszolút semmiség. Jó, persze, érzékeny kicsit, de teljesen kibírható. Az első alkalmam sem volt kellemetlen a fájdalom oldaláról, inkább az volt kellemetlen, hogy egy számomra idegen nő nyúlt hozzám és a testi jellemzőkből adódóan bizony merevedésem lett.

Mondta, hogy semmi gond, ez természetes és ahogy közben beszélgettünk, megszoktam és az erekció is elmúlt.

Amit érzékenyebbnek mondanék, az a pénisztő.

Női oldalról nem tudok nyilatkozni, de van női ismerősöm, aki rendszeresen jár és szerinte is semmiség, illetve van, aki kipróbálta és azt mondta, hogy annyira fájt, hogy többé soha.

Elméletben a wax-ok között is van lágy, és kemény is, illetve nem mindegy, hogy milyen szőrhossz a kiindulási. Ha túl hosszú, akkor előtte le trimmelik rövidebbre.

máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő nemű vagyok. Köszönöm a válaszokat!
máj. 25. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első alkalommal jobban fáj, de hozzászokik a bőröd ha rendszeresen csinálod és utána már tényleg kevésbé fáj. Szerintem merfoldekkel jobb mint a borotva, érdemes kipróbalni. Ne felejtsd el felpuhítani a bőrt előtte, utána meg egy fertőtlenítő és bőrnyugtató krémet használni. Lehet venni pl teafa olajos vagy aloeverásat gél vagy krém formátumban. Bármilyen olajjal le lehet mosni a bőrre ragadt gyantát.

2. Nem lehet semmit elrontani rajta ha ezekre figyel. Gyakorlatilag a kozmetikus is ezt csinálja csak pénzért, és az idő is elmegy az utazással. Szerintem otthon simán kivitelezhető. Csak a gyantacsíkokat kell kisebbre vágni mint a lábánál.

máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!