Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Punkok! Ti mivel festitek...

Punkok! Ti mivel festitek extrém színűre a hajatokat?

Figyelt kérdés

nagyon tetszenek az extrém színű hajak, de nemnagyon találok hajfestéket, vagy 5-6ezer forintért + postaköltség..:S

Ti mivel festitek be?


2010. okt. 29. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vagány szinezőket lehet venni fodrászkellékesbe minden fajta színbe.Nálunk Miskolcon olyan 2000ft-tól már egész jók.

Piros,zöld stb.

2010. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem tudod véletlen hogy milyen márkájúak?


[link]



Ilyen hajfestékem volt,lila 2 hajmosás után nagyon csúnya lett:S


Azok vajon tartósabbak?

2010. okt. 29. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
JeansColor egy nagyon jó színező, gyönyörű színekben, én is azt használtam. Csak annyi a baj, hogy szőkíteni kell hozzá a hajad. 3000 körül van egy flakonnal, elég 2-3 alkalomra, ha az egész hajat fested.
2010. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jeanscolort én is ajánlom! :)
2010. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen az tényleg jó amit javasoltak,de az elgonnak is van (pici fehér tubus)jó szinezője,csak a nevét most nem tudom hirtelen:/

Ha világos a hajad akkor szőkíteni sem kell.

2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

És ez a Jeans Color mennyi idő után kezdett el fakulni?

2010. okt. 30. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
azonnal fakul. de nekem pl a pink akkor lett csak igazán fasza szinu, mikor már kopott. a kék is. ha egyenletesen kopik, akkor nyert ugyed van, sokáig jol néz ki! ja és ha ujrafested, ujra le kell szivatni.
2010. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem vagyok punk de szoktam extrémre festeni ilyennel

[link]

Ezt kiszőkített hajra kell felkenni, de a piros a natúr hajat is befogja. Egyébként minél szőkébb annál intenzívebb.

Én Kecskeméten veszem, de sztem máshol is lehet kapni

Ugyan ilyen kategóriájú festék még a manic panic, meg a crazy color, meg movie color, jean's color.

Ez a lariché 1790 ft.

2010. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyonszépenköszi a válaszokat:P:)
2010. okt. 30. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

én is pink jeans colort használtam, minden mosásnál halványabb lesz, nekem olyan 10 mosást bírt utána újrafestettem. és hülyeség h mindig le kell szívatni, sőt csak még jobban tönkreteszed a hajad, mert elég azt leszívatni, ami már lenő, vagyis ami nő,és eredeti színű ugye. a többi részt minek szívatnád,ha csak kikopik a szín, attól nem lesz sötét, h le kelljen szívatni:D

a másik, h nálunk a jeans color olyan 4500 alatt nincs:S ezért mivel most kék tincseket akarok bele, vettem 2000 ft-ért egy yunsey color plus színezőt, elég jó színe van, igaz eddig csak próbálgattam, igazán holnap festem be:)

2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!