Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfixáló miben különbözik...

A hajfixáló miben különbözik a hajzselétől, hajhabtól, hajlakktól, waxtól? Csak azért kérdezem, mert olvastam én hajfixálót hab ill. zselés formában. Ezt milyen hajhosszúságra és milyen formára (hullámos vagy egyenes) ajánlatos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez csak egy összefoglaló elnevezés?
2010. okt. 31. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:

zselé rövid, esetleg hullámoknál jó, ha bedörzsölöd a hajadba

hajhab minden hajra, hajtövet emeli meg a haj volumene többszörösére nő, dúsabb hatás (vékony, szálkás hajúak szokták főleg, többiek a megemelés miatt)

hajfixáló: fixálja a hajat abban az állapotban amilyenre csináltad (inkább összefoglaló név)

;) remélem segítettem

miért neked mihez kell

2010. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lesz egy hét múlva egy ünnepség és szeretném az egyenes hajam szép loknikká változtatni.

Ha sütővassal begöndörítettem minden nélkül, szóval nem tettem rá semmit, akkor fokozatosan egyenesedett ki és olyan 3-4 óra múlva végleg egyenes lett.

Szóval szeretném ezt elkerülni és nézegetem, hogy hogy lehetne tartósabbá tenni a hatást. Ekkor botlottam bele a "fixáló" kifejezésbe, ezért írtam ki a kérdést.

Szerintem ezt fogom csinálni:

vizes hajra hajhab (göndörítő) -> hajlakk -> sütővas -> hajlakk.

Gondoltam rá, hogy az utolsó hajlakk előtt még valamit, hogy biztos legyen, nem tudom.

Ha tudnál valami ötletet adni, szívesen veszem.

Egyébként azért merek ilyen drasztikusat művelni a hajammal, mert alapból nem szoktam még szárítani sem a hajam: hagyom megszáradni, nem vasalom, semmi. Remélem, ennyit csak kibír :)

2010. okt. 31. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

hajsütő vas előtt ne használj hajlakkot,mert csak beleégeti a hajadba,anélkül is tartós lesz. :) De mivel van időd,kisérletezz nyugodtan addig,hogy hogy lesz jobb.

18/L

2010. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D én vok a második válaszoló

tetszik, hogy van benned merés, és nyitottság az újdonságra

ha unatkozol, vagy valami szerintem próba képpen csináld meg otthon így a hajad :)

tipp:

-nézd meg mennyi idő alatt készülsz el vele kényelmesen, számolj rá +15percet majd a nagy nap :)

-csináld meg, ügyeskedj, gyakorolj, mivel nincs tapasztalatod

én spec sose megyek el úgy vhova új hajjal, vagy új szerkóval h nem csinálok előtte egy próbát

-ha nem tetszik még van időd megint tanácsot kérni, új dolog után nézni


infó: a lokni, a göndörítés nagy divatját éli, biztos sok mindenkinek lesz ílyen a haja

(DE ha nem áll jól ne használd azt a hajsütőt, akármekkora divat is, vagy mert a szomszéd is így csinálja :))


sztem ezt fogadd meg a későbbiekben hasznos lehet még ;) puszi, és legyél szép

2010. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

második vok

15:29 is jól mondja PRÓBA, PRÓBA, PRÓBA !

és HAJRÁ!

2010. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. okt. 31. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!