Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék az egyenes hajért?

Mit tehetnék az egyenes hajért?

Figyelt kérdés
a hajam naggyából hosszú, de viszont vasalom mert ha nem vasalom valahol mindig kiáll azaz nem áll sehogy..:S viszont töredezik a vége és alapból hullámos a hajam de nem annyira szépen.. ha kiszáritom egyenesre akkor olyan 'nagy' a hajam.. mit tehetnék az egyenes hajért vasalás nélkül?
2012. febr. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány? Képet tegyél fel, milyen az amikor "nem áll sehogy" arról is amikor "olyan nagy a hajad" és arról is amikor "alapból hullámos a hajad de nem annyira szépen". az arcod kisatirozhatod.
2012. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány
2012. febr. 26. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni egy bizonyos egyenesítő krémet.Hasonlít a dauerhoz mivel kb 3 havonta kell ismételgetni , az USA-ból rendelhető , ott az Afro amerikai nők használják ezt hogy a csiga göndör hajuk egyenes legyen.
2012. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam már én is erről az egyenesítő habról, vagy miről:D de szerintem ezt a kifejezetten göndör hajú nőknek találták ki, nem a hullámos hajúaknak. vagy rosszul tudom? mert ha igen, akkor veszek egyet én is és nem roncsolnám a hajvasalóval/hajszárítóval a hajam:DD


Egyébként tényleg jó lenne látni milyen a hajad, ezt így nehéz lenne megmondani, hogy mit csinálj vele!

Nem tudom hogy mi a szárítási technikád, de ha az, hogy előre hajolsz és fújod a hajszárítóval, akkor azt felejtsd el!

Mi lenne ha fognál egy nagy körkefét, és megpróbálnád úgy beszárítani, ahogy a fodrászok? alulról elkezded szárítani, a tetejét felcsatolod addig, és így mész fokozatosan a fejed búbjáig. Nem olyan bonyolult, csak kicsit idő igényes, főleg ha hosszú a hajad:) de a szépségért szenvedni kell, ez örök szabály:)

2012. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!