Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foltokban hámló, illetve...

Foltokban hámló, illetve miteszeres (kevés pattanás is néha) bőrre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Radírozzak, vagy az csak árt? Inkább pakolás kéne, ha igen milyen? Teljesen tanácstalan vagyok...

Kozmetikusra nem igen van 4000-5000ft-om


21/L


2010. nov. 1. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Garnier Pure 3 in 1-bent használok. Mellette aknesolt, bár ritkábban jönnek ki patik. Miteszeres vagyok leginkább az orrom.

Viszont pakolás terén nem tudom én sem ,hogy mi használna:S Bocsi. Nem túl hasznos válasz.:d

2010. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha 1-2 héten egyszer , ha radírozol nem árthat túl sokat.

Én ezt a terméket néztem ki, nem tudom, hogy mennyire jó mivel még vettem meg..

[link]

2010. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem vettem meg*
2010. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Használtam már ezerféle cuccot, ami jó a pattanásokra olyan iszonyatosan kiszárít, hogy körömnyi darabokban jön le a bőröm. :s A másik, hogy folyton nyomkodom a legapróbb pattanást is, nem tudom, hogy szokhatnék le erről...Szerintem ez is nagyon ront a helyzeten.
2010. nov. 1. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem neked szááraz a borod ,nem?


hasznáálj táplááló krémet...

[link]

nekem eléég zsiros a boorom..de csoda tortent mert ezt hazsnállom minden ap és alig jonnek ki pattanásaim..meg most vettem hozzá éjjelit is azis nagyon jó...


[link]

éés ezis nagyon jó..brutálul táápláll.....amugy nivea-t hasznááálj..az a legjobb....legrégebbi..legbeváltabb :D

2010. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, iszonyat száraz!!!


Nivea soft-ot szoktam használni, de az valahogy kevés. Mi ennek a krémnek a neve amit linkeltél?

Bár most kipróbáltam egy gyógyszertárit amit mi készítünk. Meglátom..

2010. nov. 1. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az a krém. Nem tudom, hogy jó-e mert nekem nem ilyen van. De lehet majd egyszer kipróbálom.


A 2. link amit küldtél, a Honey Mask- ilyet ugyanúgy lehet kapni DM-be, Rossmannba?? Ha igen mennyiért??

Méz- ez nagyon jó a bőrre, úgy olvastam én is.

2010. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!


Igen van dm-ben rossmannban, 400-500ft környékén ha jól emlékszem.

2010. nov. 1. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj fel erre az oldalra: www.solianie.hu


Itt találsz száraz bőrre való krémet(reggel és este használd)!

Valamint arctejet és tonikot is!(érzékeny bőrre valót)!

Fodrász kellékesben megtudod venni ezeket!Igaz nem olcsók,de sokáig elég és nem gagyik!Kozmetikusok használják!

Itt van jó bőrradír is az arcodra!

Egy befektetést mégér sztem!

Meg van egy jó alapozójuk is Solanie Ultra Stepy(ez elfedi a patikat,de közben gyógyitja is, használat elött rázd fel)!Ezt én is megfogom venni!


20L egy kozmetikus tanuló

2010. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi www.solanie.hu
2010. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!