Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rávenni anyát...

Hogyan tudnám rávenni anyát hogy elvigyen kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Mert az a baj hogy nagyon pattanásos az arcom és már nagyon zavar,de anya aztmondta hogy kaptam ilyen arctisztító meg pattanástalanító kence-fice sz.rokat és azt használjam....meg hogy ne nyuljak hozzá koszos kézzel és akkor elmúlik.

De már lassan 1 éve hogy nem használ semmi,,és nagyon idegesít!!

Valami ötlet?

14l


2010. nov. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
El lehet menni bőrgyógyászhoz is, esetleg ad gyógyszert, ha szükségesnek látja. A kozmetikus csak ideig-óráig segít (sőt, közvetlenül másnap, még eseteg harmadnap is még rondábban fest a bőr), ahhoz havonta vagy akár kéthetente kéne járni. Valószínűleg anyagi okok miatt nem akarja, többezer forint egy bőrtisztítás. Esetleg hivatkozz osztálytársaidra, akik jártak kozmetikusnál. Mondd meg anyukádnak, hogy egy próbát megér, aztán meglátjátok, hogy segített-e. De a kenceficék is hasznosak lehetnek. Ezeken az éveken át kell esni, ne izgasd magad, másnak is olyan a bőre.
2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a zsebpenzedbol mennj el egyedul.
2010. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a haszontalan kencék árán már simán elvihetett volna kozmetikushoz, és ahogy előttem is írták 1-2szer elmész és ha az se használ akkor bőrgyógyász.
2010. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akárcsak az én problémám hallanám :D

Anyum nekem is ezt mondta, és hallgass rá télleg igyvan :D

1 éve kezdtem el pattanásosodni, kijött egy pattanás, piros volt, és nyomkodtam, de megsem volt érve.

Nagyobb kárt okoztam vele :/

És most vagyok 14 éves és megmaradt a helye...de már nem piszkálom.

Engem sem akart elvinni a kozmetikushoz, de valahogy megenyhült és elengedett.

2-szer voltam, azis segített valamicskét.:)

2010. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem igaz, hogy majd mindenkinek elmúlik. Nekem is, amikor először kijöttek, mindenféle drága cuccot megvettem rá és kb. 2 évig szenvedtem, csak itt az volt, hogy én nem akartam menni, mert egy ismerősöm rendszeresen járt és nem volt pattanása, viszont tele volt apró hegekkel emiatt, és én is úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Ebből az lett, hogy csak rosszabbodott és bőrgyógyászhoz mentem inkább, jött egy jó pár hónapos gyógyszeres kezelés aztán az helyrehozott. Szóval szerintem akkor menj kozmetikushoz, ha nagyon jó és megbízol benne, hogy nem ront a bőrödön, vagy inkább bőrgyógyász.
2010. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!