Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet és mennyi idővel...

Hogy lehet és mennyi idővel átfesteni a fekete színt a hajban valami meleg mézes árnyalatra? 2 éve fekete.

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 20:02
 1/1 anonim válasza:

Lehet ,hogy ennek a válasznak nem fogsz örülni,de azért megosztom veled,hogy én hogy jártam.

1,5 évig fekete volt a hajam...Havonta festettem.Aztán tavaly novemberbe sötét barnára akartam kiszívatni,tehát szőkíteni kellett.1 fokot sem halványult,szarrá tört...Most van 1 éve,hogy nem festem,és pont holnap vágatom le azt a részt ami fekete még és örülök ha a vállamig érni fog a hajam,de inkább,mint hogy ilyen csúnya maradjon(a hajam alja még fekete...ugyanis kénytelen voltam lenöveszteni):/

2010. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!