Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta pattanás ez?

Milyen fajta pattanás ez?

Figyelt kérdés
Hiába nyomom nem jön ki. Látom, hogy bent sárgállik, de nem tudom kinyomni. Állandóan bedurran, ha meg erőteljesebben nyomom, akkor meg óriási heg marad az arcomon. Nem hiszem el, hogy 22 évesen ilyen szarok jönnek rám. Alig merek így mutatkozni.. Valakinek van ilyen gondja? Ilyen fajta pattija? 22/L
2010. nov. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jócsaj vagy 1eztetés utána házhoz meek és magam harapom ki. Utána teázunk 1et benne vagy?

Am hagyni kell alapozót ne rakj oda mert csak jobban begyullad.

18/F

2010. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen pattanásaim (21 vagyok), csak az egyetem alatt jöttek ki, azelőtt egy sem volt. Nekem nem marad heges a bőröm utána, csak sötét foltos. Neogranormonnal kenem be, hogy ne legyen heges, biztos, ami biztos.
2010. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg egy kozmetikustól, biztosan tudni fogja h mi az:)
2010. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyenem, és gondolom még lesz is...

Rajtam évente egyszer jön ki egyetlen egy darab ilyen "csoda", de hamar kitapasztaltam, hogy nem szabad megnyomni, mert csak egyre súlyosabb lesz.

Ahogy te is írod, hiába nyomod, nem jön ki, maximum sebes lesz - de a seb alatt még mindig lehet látni, hogy tele van.

Az a rossz hírem, hogy ki kell várni, hogy magától felszívódjon, és ez több hetet jelent...

Nekem először lelapul, aztán besötétedik, és végül a sötét folt kezd el egyre világosabb lenni.

Amúgy rajtam is az egyetem alatt kezdtek ilyenek kijönni.

2010. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sressz.. nekem stressz az egész életem..
2010. nov. 5. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!