Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből vörös vagy barna?

Feketéből vörös vagy barna?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy milliószor volt a kérdés, de muszáj kérdeznem.

4 éve festem feketére a haja, meguntam, úgy döntöttem, változtatok. Tegnap próbálkoztam színeltávolítóval, csekélyke eredménnyel (a hajam tetején jött le valamennyi), pedig csak egy közép- vagy sötétbarna színt óhajtok elérni.

Netán van olyan helyfesték, ami jobban fog, vagy van olyan színeltávolító ami tuti kiszedi? Vagy a vörös hajfesték befogná? Kinek hogy sikerült megszabadulnia a fekete hajszíntől?


2010. nov. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Van egy olyan személy, aki meglepő módon hajjal foglalkozik. Ő a fodrász. Ha elmész hozzá talán elmond neked vmit, vagy megcsinálja. De fizetni kell.

2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A feketétől normálisan csak fodrász tud megszabadítani. Én feketéből lettem barna, majd később szőke. Maga a folyamat úgy zajlott, hogy először egy színeltávolító került a hajamra, majd hirdogénes gyenge koktél 2X, erre lehetett már barnát festeni. A fodrász azt mondta, hogy a vöröset sokkal könnyebb elérni feketéből. Mivel hozzáértő csinálta, így a hajam nem ment tönkre. Otthon én nem állnék neki hajat világosítani.
2010. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,én igaz nem feketére,hanem sötét barnára festettem,ami majdnem fekete lett.Az enyém nem lett festett hajra való samponnal mosva,az is fakitoot,meg vettem kellékesbe,szinleszedöt ami nem sokat segitett,.Aztán vettem mahagóni szinü festéket,és most már csak a vége ami sötét,de az már nem zavar:)
2010. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Szoktam meglepő mód fodrászhoz járni, és - tudom sokkoló - de fizetni is szoktam. :) De most valószínűleg újra meglátogatom.

2010. nov. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!