Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém hajfestést lehet így...

Extrém hajfestést lehet így csinálni?

Figyelt kérdés
hülye kérdés, de valaki azt mondta nekem, hogy ismer valakit, aki kékre festette a haját úgy, hogy vett kreppapírt, kíszőkítette a haját, bevizezte a kreppapírt és dörzsölte a haját amíg átnem fogta a szín a haját.. szóval.. létezhet ilyen? vagy ez csak egy baromság?
2010. nov. 9. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a jeans color, csak egy baj van vele, h nincs kék színe...
2010. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
de nem is irta hgy kéket akaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar:DDDDDD
2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is kreppapírral szoktam!meg pasztelkrétával és szövegkiemelővel!
2013. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szia. ha dörzsölöd úgy nem fogja befogni. de ha rátekered bevízezed utánna bevonod alufóliával majd felmelegíted megvárod míg kihül aztán leszeded akkor befogja. Amúgy meg egyáltalán nem néz ki gázul. Én is úgy csináltam és nagyo nkirály lett. A hajamvége lett pirosas rózsaszín
2014. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a szövegkiemelős módszert töriórán unalmamból szoktam csinálni xD de csak csíkot és nap végére már nem látszik. Azért én rendesen hajszínezés szempontjából szövegkiemelőre meg krepp papírra nem vetemednék. Az csak hülyeségből meg unaloműzésre jó ;)
2015. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!