Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy eddig...

Miért van az, hogy eddig három naponta kellett hajat mosnom, mert a harmadik nap már nagyon zsíros volt, most meg elég 5 naponta megmosnom, mégis jobban néz ki, mint régen a 3. napon?

Figyelt kérdés
száríthatja esetleg a fogamzásgátló?
2010. nov. 11. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:

lehet mert többet alszom, vagy mert többet iszom? kevesebbet stresszelek?


vagy a szex?

2010. nov. 11. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:

ez velem is így volt nyáron h már a 3. nap szörnyen nézett ki:D most meg a 4-5 nap is egész jó:D

nyáron túlságosan ráértem ,és szinte minden másnap megmostam a hajam ha a barátommal találkoztam lehet ez az oka nálam.

2010. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nekem nem csak nyáron volt zsíros a hajam két három nap alatt, hanem mindig, és tök mindegy mit használtam, viszont nem azért lett olyan, mert gyakran mostam, hanem muszáj volt gyakran mosnom, mert zsíros fejjel nem léphettem ki otthonról, azt hinnék igénytelen vagyok aki két hétig nem mos hajat, pedig gyakrabban mostam mint bárki más.

Most viszont harmadik alkalommal mosom meg a hajam 5-6 nap után, mert nem láttam zsírosnak, sőt kétszer annyi idő alatt fele olyan zsíros sincs mint volt.

2010. nov. 12. 15:37
 4/5 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem örülj ennek. Én eddig 3 naponta mostam hajat. Most mivel rövid lett a hajam kénytelen vagyok mindennap mosni, de még hétvégente is megmosom, mert szörnyű hogy nézki pedig nem is megyek sehova! Még ki a lakásbólsem!
2010. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy. de úgy vetted észre, h lehetséges, h a foggamzásgátló miatt van? mert akkor énis ráállok:DD
2010. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!