Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha annyira...

Mit csináljak ha annyira zsíros a bőröm, vagyis a homlokom, hogy a hajamat 2 naponta mosnom kell, mert a frufrum tiszta zsíros és csúnya lesz tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, és a hajamnak sem tesz jót a sok mosás.
2011. máj. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosd csak a frufrudat
2011. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt az a baj, hogy zsíros a bőröd, és a homlokodra rákerül a frufrudra is, vagy fordítva?

Mondjuk mindegy, mert ugyan az a megoldás: csatold fel, oldalra a hajad, hajpánt :)

2011. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, zsíros a bőröm és rákerül a hajamra...eltűzni nem tudom,mert rövid a hajam,és úgy érdekesen nézne ki...
2011. máj. 11. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmmm... Én a helyedben vennék egy nagy körkefét. Ilyet kb. 1000-1500 forintért vehetsz a tescoba: [link]

Mikor szárítod belülről szárítsd a frufrud vagy emeld égnek és miközben hajszárítóval fújod rá a levegőt folyamatosan csvard közben a fésűt. A hajad így volument fog kapni és nem fog hozzáérni a homlokodhoz. A helyedben én amúgy nem azt akarnám megszüntetni, hogy a bőrömtől zsirosodjon a hajam, hanem hogy kevésbé legyen a bőröm zsíros.

2011. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!