Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanában sokkal jobban...

Mostanában sokkal jobban hullik a hajam, mint szokott. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
hú nekemis :S órán ugye idegességemben mindig masszírozom a fejbőröm, és jön ki a hajam, pedig nem tépem. több c-vitamint eszek, segít egy kicsit.
2010. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a hajhullás okozója 95 % -ban a cink hiány, érdemes cink tablettát beszerezni a patikában
2010. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a szokásos őszi hajváltás.
2010. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem menstruációkor hullik jobban
2010. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 B-Eniko ***** válasza:
Nekem mindig nagyon hullik a hajam. Mosáskor egy "szőrpamacsnyi" jön ki, de ennek ellenére szerencsére elég dús. Biztos hozzájárul ehhez a stresszes életmód, de most elkezdtem szépségvitamint szedni, meglátjuk...
2010. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban hullik, valószínűleg az ősz miatt.
2010. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a kád alján egy hajmosásnál 150 szál marad, meg utána a fésün is, meg a kezemben is. Elmentem a belgyógyászomhoz, de mivel szedek a cukromra és a pajzsmirigyemre is gyógyszert, azt mondta nem attól van és nem is gyulladás, azt mondta legyek türelmes.
2010. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is nagyon nagyon hullik és nagyon gáz h mát összekötéskort látszik a fejbőröm is.. nálam ez nem megszokott szedek cink szelén e-vitamin kapszulát és c-vitamint is.. állítólag az omega 3 zsírsav is segí.. ezért lenmag olaj! ezeket szedem várom a változást!
2010. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig még soha nem hullott...De 1-2 hete csomókban jön ki. :\\ A menzesz is biztos közbejátszik...Azért elég rossz.Épp méregettem a hajam,hullámos,az ujjammal kiegyenesítettem egy tincset hogy megnézzem mekkora...Hát annak a tincsnek a fele a kezemben is maradt. :))

12/L

2010. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!