Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így jó a hajápolás...

Szerintetek így jó a hajápolásom? Növeszteni szeretném

Figyelt kérdés

Heti 2 * mosok hajat.

Ebből minden hajmosás előtt olivaolajjal bekenem a hajam végét,amit kb 1 óráig fennt hagyok.Utána mosás,balzsam,gliss kur hajvégápoló. Viszont heti 1* ugyanúgy olivaolaj hajmosás előtt,és avon oliva olaj hajpakolás a végén kb 20 percen át. Ezután hajvégápoló.

Hajvégápolót minden nap használok.

Emelett nem vasalom ,de szárítanom sajnos muszáj.

Festetem ammóniamentes hajfestékkel.

Szednék Revalidot is.

Nagyon hamar törik a hajam vége . Szerintetek jó ?Nem túlzás ?

Tippeket várok még,hogyan nőjjön meg gyorsan a hajam,mert sajnos mindig töredezik és levágatom ... :(


2010. nov. 15. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, de Te tudod...

Én olivás pakolást elég lenne héthetente, vagy havonta használni, mert hamar zsírosodhat tőle, és a túl gyakori hajmosás nem tesz jót a fejbőrödnek.(nem a heti 2-vel van gond, hanem ha sűrűbben kell mosnod, mert zsírosodik)

A hajvégápoló nem rossz, de ha nem vasalod minden nap, akkor nem fontos olyan sűrűn használni.

Ami nekem rendbeszedte a hajam, az a Gliss kur spray

[link]

2010. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SomethingCrazy válasza:
Én sokáig szedtem Revalidot, biovanne-t is , de nem igazán használtak. Ami bejött: egy rendes multivitamin és mellé napi 3*3 élesztőtabletta. (minimum 3 hónapos kúra) Samponból nekem most a Schwarzkopf AktivF jött be. Ezzel a kombinációval pár hónap után sokkal dúsabb lett a hajam, és picit gyorsabban is nőtt. Persze nem lett annyira látványos (nem 4-5 centik egy hónapban), de nagyon jót tett.
2010. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!