Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajat, melyik márkájú...

Vörös hajat, melyik márkájú és színű hajfesték fog be szépen, ha "természetes barna" szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Régebben jártam már úgy, hogy barna hajfestékkel rámentem a vörös hajamra, és szinte fekete lettem. Ezt szeretném most elkerülni.
2010. nov. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a Palette Natural Colorral próbálkozz. Az elég természetes barna.
2010. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most újra teljesen vörös vagy? Vagy barna, csak vörös az alapszíned? Mert ha teljesen más színt akarsz festeni, akkor menj el fodrászhoz, az tuti olyat csinál, amit szeretnél.
2010. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nagyon szép vörös hajam van, mindenki dicséri. Csak kíváncsi lennék, hogy milyen lennék szép, barna hajjal. Mikor régebben rámentem barnával, szinte fekete lettem. Persze, akkor alig vártam, hogy újra vörös legyek. Tipikus nő vagyok, semmi sem jó. :-) Jelenleg elég rosszul állok anyagilag, így nem akarok fodrászhoz menni.
2010. nov. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!