Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 2 naponta mosok hajat,...

Ha 2 naponta mosok hajat, gyorsan fog zsírosodni?

Figyelt kérdés
Félhosszú haj, 15/F
2010. nov. 20. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy nagy humbug.
2010. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig nem. Na de utána!!!! Én kb 15 évesen kezdtem el ezt a minden másnap hajmosást. Most 25 vagyok,egyik nap megmosom a hajam,másnap már tök zsíros. Nem egyszerű vele!


25/N

2010. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.A 2-3 nap már ok.DE egyik rokonom avval cseszte el a haját hogy minden nap meg

mosta és most olyan a haja egy nap után mintha koszos lenne és zsíros(pedig most is 2 naponta mossa.)Szóval ellehet cseszni a hajat,persze biztos egyénfüggő is.

2010. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy megmosod nem egyelő azzal, hogy bevizezed és majd megszárad, vagy sampon, balzsam és ilyesmikkel nekiesel minden nap...

Kétségtelen a samponok túlzásba vételét a hajad igen megsínyli... Viszont, 15 évesen mikor még nagyon zsírosodik a pubertás kor miatt szerintem mindenki elkezdi naponta, de legalább két naponta mosni. Viszont, érdemes azokon a napokon amikor nem mész semerre, vagy nem fontos, hogy hogyan áll a hajad, félretenni a hiúságot és csak vízzel vagy azzal sem kímélni ...

2010. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jártam úszni elég sokáig, szóval minden nap érte víz a hajamat. Amikor abbahagytam, minden nap meg kellett mosnom mert annyira zsírosodott. Később azt csináltam, hogy egy héten csak 2 naponta mostam, következő héten 3 naponta, következőn 4 naponta és így tovább. Két hónapig csúnya volt, de most elég egy héten egyszer megmosnom, mégis szép marad. Jaa, ebből azt akartam kihozni, hogy ha most elkezded 2naponta mosni akkor hamar zsíros lesz, de vissza lehet csinálni :)
2010. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszke a válaszokat :-))
2010. nov. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!