Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodik a hajam és...

Nagyon zsírosodik a hajam és bőröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, vékonyszálú és ritka a hajam, elég szerencsétlen kombináció tudom. Ráadásul gyorsan zsírosodik, és mivel ritka és nagyon vékonyszálú, eléggé ápolatlanul néz ki.

Hajmosást már próbáltam variálni. Volt, hogy naponta is mostam, nem lett jobb. Aztán hallottam, hogy ritkábban kellen, az sem vált be. Aztán volt aki azt mondta, hagyjam jó sokáig mosás nélkül, aztán maradjak a ritább heti 3 nál, vagy ilyesmi. Az sem jött be.

Próbálkoztam samponokkal zsíros hajra, nem igazán segítettek. Pechemre az arcbőröm is könnyen zsírosodik, az orromnál, a homlokomnál, és a szem alatti részen.

Szeretnék tanácsot kérni, mivel tehtném szebbé a hajam és a bőrőm.


Köszönöm előre is a segítséget!


2010. nov. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény! :( Párom ugyanebben a cipőben jár... Neki sem használ semmi ilyen téren. Már mindent kipróbált, de szó szerint mindent!!!

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz! (Neki is tanácsoltam, de makacs, mint egy öszvér, és nem akar!) Vagy valami bioboltba, drogériába... Az ottani "természetesebb" dolgok általában jobbak, mint amiket agyonreklámoznak! :) De ha azok sem jönnek be, akkor marad a bőrgyógyász.

2010. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is bőrgyógyászt ajánlom. Amúgy meg arclemosó és head&shoulders.
2010. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Helo. Nem tudom ismered e a BRILIÁNS termékeket. Ezek magyar országon gyártott, gyógynövény alapú készítmények. minden megtalálható, amit csak akarsz. Nálik van egy sampon amit én is használok kamilla kivonatú. szuper. elég hetente 2x használni.www.bediamonds.hu

remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!