Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert jo asvanyvizzel mosni...

Miert jo asvanyvizzel mosni az arcod?

Figyelt kérdés
Sokmindenkit hallottam mar hogy asvanyvizzel mosnak arcot.Miert jo az?Es egyaltalan szensavas vagy mentes asvanyvizet hasznalnak?Ti probaltatok mar?
2010. nov. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
:O Erre én is kíváncsi lennék...
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Mert elmondhatják magukról hogy ők milyen nagy arcok hogy ásványvízzel mosnak arcot mer a csapvíz már nem menő.Sztem:D
2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak azt hallottam,hogy ásványvízzel öblíti le a haját hajmosás után.

De am benne van a nevében, ásványokat tartalmaz ezért gondolom jót tesz a bőrnek :D

2010. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy tényleges pozitív hatást fejtsen ki fürödni kellene benne hisz attól hogy megmosod vele az arcod nem fog történni veled semmi extra.

Szóval nem igazán látom értelmét ,bár egy városi paneldobozban folyó csapvíz biztos nem nyújt egyeseknek elég kényelmet ezért találták ki.

Valami hülyeséget ki kell találni a női magazinokban.

2010. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!