Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcmosás ásványvízzel? Csinált...

Arcmosás ásványvízzel? Csinálta már valaki?

Figyelt kérdés

A kemény víz irrítáló hatásáról már hallottam. Nemtom van-e köze a pattijaimhoz, de most gondoltam, kipróbálom, hogy pár napig csak ásványvízzel mosakodom.

Szerintetek működhet?


2010. márc. 3. 17:49
 1/6 anonim válasza:
Persze ,hogy működhet. Láttam is már rá példát. Eléggé sima lesz tőle a bőr. Szerintem próbáld ki!
2010. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki. Én is csináltam nyáron, hogy este lefekvés előtt ásványvízzel átitatott vattapamaccsal töröltem át az arcom egy héten keresztül. Szép lett tőle.
2010. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amúgy a kemény víz okozhat pattanásokat, vagy nemigazán?
2010. márc. 3. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer, amikor csőtörés volt...

:D

Egyébként jól hangzik, csak az én ásv. vizem drága ahhoz. De valami tesco-s vízzel kipróbálnám. Jól hangzik.


De ti hogy mostok vele arcot? Mert én a víz alá szoktam tenni mindkét kezem és úgy öblítek arcot. De így az üveget fogni kell és körülményes. Nincs rá valami tippetek hogy egyszerűbb legyen? Bocs, hogy itt kérdezek.

2010. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy csinálom ahogy írtad, kb. fele a lefolyóban köt ki. Sztem az a jó módszer, ha egy edénykébe vagy tálba öntesz. Vagy tál fölött csinálod, és abba folyik a "felesleg". Amúgy nem drága mualtság, nem olyan drága az ásványvíz.


Tulajdonképpen ha napi 2X mosakodsz vele, nem hinném hogy 2 pohárnál többet elhasználsz.

2010. márc. 3. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam, hogy valami nagyobb tálba kellene kiönteni...

Hát nem tudom, én rengeteg vizet használok egy sima kézmosáshoz is. Sajnos. Így gyorsan fogyna.

De azt hiszem ki fogom próbálni. Most lett egy olyan gondolatom, hogy a fogmosáshoz is azt kellene használni :D

2010. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!